Dla klientów PGE

Szanowni klienci PGE Dystrybucja S.A. R.E. Bełchatów.

Informujemy, iż w bieżącym roku nasza firma została wyłoniona przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren RE Bełchatów w drodze przetargu, aby wykonywać dla Państwa prace projektowe przyłączy energetycznych, linii kablowych oraz przyłączy napowietrznych na terenie gmin: Miasto Bełchatów, Buczek, Zelów, Drużbice, Dłutów, Wola Krzysztoporska, Kleszczów, Sulmierzyce, Lgota Wielka, Rząśnia, Szczerców, Kluki.

Pragniemy poinformować Państwa, że niezwłocznie po otrzymaniu od Rejonu Energetycznego Bełchatów zleceń na projektowanie Państwa przyłączy, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, na numer podany przez Państwa we wniosku przyłączeniowym . Jeśli kontakt telefoniczny z niezależnych od nas przyczyn (np. nieobecny właściciel działki, błąd w numerze telefonu) nie będzie możliwy, skontaktujemy się z Państwem listownie.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż prace wykonawcze związane z przyłączeniami do linii energetycznej, zlecone zostaną przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren RE Bełchatów innej firmie.

Jako dodatkową pomoc w uzyskaniu przyłączenia do linii elektrycznej możemy zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie projektowania Zewnętrznych Linii Zasilających, obejmujących projekt linii elektrycznej na Państwa działce, od domu do złącza kablowo-pomiarowego).

O firmie

Misją naszej firmy jest tworzenie funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań w dziedzinie instalacji elektrycznych oraz organizacji przestrzeni użytkowej. Jeżeli szukasz komfortu, bezpieczeństwa w użytkowaniu oraz estetyki, a także indywidualnego podejścia do Twoich potrzeb – istniejemy i działamy właśnie dla Ciebie.

Nasza działalność obejmuje: schematy instalacji elektrycznych, zabudowę wnęk, szafy na wymiar i zamówienie w tym: meble na wymiar, drzwi przesuwne / przesuwane, szafy wnękowe, garderoby wnękowe, garderoby na wymiar, szafy do zabudowy, szafy przesuwne, systemy zabudowy wnęk.
Copyright © ARWSPARK, Kałduny 26a, 97-400 Bełchatów
design: iNTERCODE