Projektowanie instalacji elektrycznych

Jeżeli rozpoczynasz budowę lub remont, planujesz przebudowę istniejącego obiektu, zamierzasz oddać budynek do użytku i potrzebujesz projektu instalacji elektrycznej - nasz zespół projektowy jest do Twojej dyspozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego Głównego Projektanta projektowane przez nas instalacje spełniają wszystkie normy w zakresie bezpieczeństwa użytkowania punktów elektrycznych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas instalacje elektryczne spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Fachowo doradzimy Ci w sprawie rozmieszczenia poszczególnych elementów instalacji elektrycznej, aby zapewnić komfort w użytkowaniu różnych sprzętów elektrycznych wszystkim ich użytkownikom.

Podczas budowy domu rzadko zdajemy sobie sprawę z istotności rozmieszczenia punktów odbioru energii elektrycznej. Nasz projektant uwzględni wszystkie Twoje sugestie odnośnie rozmieszczenia poszczególnych elementów instalacji elektrycznej. Jeżeli spotkałeś się kiedykolwiek z sytuacją, że brakowało Ci przewodu zasilającego urządzenie elektryczne, np. odkurzacz, wykorzystaj nasze doświadczenie w projektowaniu ergonomicznych instalacji wewnętrznych, aby zapewnić sobie komfort użytkowania punktów odbioru.

Jeżeli planujesz budowę domu albo chcesz zmodernizować istniejący obiekt i zastanawiasz się jak go zasilić w energię elektryczną - skorzystaj z naszych usług doradczych w zakresie występowania do zakładów energetycznych o udzielenie Warunków Przyłączenia. W ramach usług doradczych, na podstawie Twojego pełnomocnictwa, nasz zespół zajmie się formalnościami w Rejonie Energetycznym, potrzebnymi do budowy przyłącza kablowego bądź linii kablowej.

Kiedy masz już wykonane złącze kablowo-pomiarowe i chcesz dostarczyć energię elektryczną do swojego budynku, skorzystaj z naszych usług w zakresie projektowania Zewnętrznych Linii Zasilających. Nasz zespół zajmie się formalnościami związanymi z uzgodnieniami projektu w organach nadzoru budowlanego.

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Schemat złącza

Oferta współpracy

Jeżeli:

- reprezentujesz biuro architektoniczne i chcesz rozszerzyć swoje usługi projektowe o branżę elektryczną,

- potrzebujesz zespołu projektowego zajmującego się obsługą projektową w zakresie linii przesyłowych niskiego napięcia,

- oferujesz usługi w zakresie dekoracji wnętrz i potrzebujesz usług doradczych w zakresie zasilania projektowanych przez Ciebie elementów w energię elektryczną,

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość współpracy!

Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz fachową obsługę podpartą wieloletnim doświadczeniem w branży projektowej.

Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły naszej oferty skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej.

Schemat rozdzielni

Galeria

Nasza działalność obejmuje: schematy instalacji elektrycznych, zabudowę wnęk, szafy na wymiar i zamówienie w tym: meble na wymiar, drzwi przesuwne / przesuwane, szafy wnękowe, garderoby wnękowe, garderoby na wymiar, szafy do zabudowy, szafy przesuwne, systemy zabudowy wnęk.
Copyright © ARWSPARK, Kałduny 26a, 97-400 Bełchatów
design: iNTERCODE